Skip to main content

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06 December 21:15Meteoor XR 1 - SGV XR 1Oosterbliek in Gorinchem
09 December 19:30Meteoor MA 2 - Switch'89 MA 1Oosterbliek in Gorinchem
10 December 12:30Switch'89 JC 2 - Meteoor JC 1Walburghal in Zwijndrecht
10 December 12:45Sliedrecht Sport MC 6 - Meteoor MC 1De Basis in Sliedrecht
10 December 13:30Vridos JA 1 - Meteoor JA 1De Giessenhal in Giessenburg
10 December 15:00De Burgst Breda HS 4 - Meteoor HS 1Sportcentrum Breda in Breda
10 December 16:30Hou Stand HS 2 - Meteoor HS 2Sportcentrum West in Rotterdam
10 December 17:00ROWI MA 2 - Meteoor MA 2Het Turfschip in Etten-leur
12 December 21:00VC WIK Groot-Ammers XR 1 - Meteoor XR 1Poortzicht in Nieuwpoort
13 December 20:00Meteoor HS 2 - Volley2B HS 3Oosterbliek in Gorinchem
17 December 10:00Vollido JA 3 - Meteoor JA 1De Ridderhal in Hendrik-ido-ambacht
17 December 11:00CVV-Spirit MB 2 - Meteoor MB 1Vrijenburgpoort in Barendrecht
17 December 13:30Meteoor HS 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1Oosterbliek in Gorinchem
17 December 13:30Meteoor JC 1 - VIA JC 1Oosterbliek in Gorinchem
10 January 21:15Meteoor XR 1 - VIA XR 1Oosterbliek in Gorinchem
14 January 18:00WHV HS 2 - Meteoor HS 2De Wiel in Asperen
14 January 19:30Condor HS 1 - Meteoor HS 1De Werft in Kaatsheuvel
20 January 20:15AVVA XR 1 - Meteoor XR 1Het Spant in Ameide
21 January 14:30Meteoor HS 2 - OKK '70 HS 3Oosterbliek in Gorinchem
21 January 16:00Meteoor HS 1 - VVC-Vught HS 1Oosterbliek in Gorinchem
24 January 21:15Meteoor XR 1 - VIA XR 1Oosterbliek in Gorinchem
28 January 14:30Gepidae HS 3 - Meteoor HS 1Sportcentrum UVT in Tilburg
28 January 14:45Sliedrecht Sport HS 7 - Meteoor HS 2De Basis in Sliedrecht
04 February 16:00Meteoor HS 1 - ODI HS 2Oosterbliek in Gorinchem
10 February 21:00VOKO HS 2 - Meteoor HS 1VOKO-home in Oosterhout nb
11 February 14:15AVVA HS 3 - Meteoor HS 2Het Spant in Ameide
21 February 21:15Meteoor XR 1 - AVVA XR 1Oosterbliek in Gorinchem
28 February 21:15Meteoor XR 1 - SGV XR 1Oosterbliek in Gorinchem
04 March 15:30Westphal Kozijnen CSS HS 1 - Meteoor HS 1Den Butter in Rijen
04 March 16:30SNA HS 2 - Meteoor HS 2De Spil in Bleskensgraaf ca
11 March 14:30Meteoor HS 2 - Volley Voorne HS 2Oosterbliek in Gorinchem
11 March 16:00Meteoor HS 1 - Atak'55 HS 3Oosterbliek in Gorinchem
14 March 21:15Meteoor XR 1 - VC WIK Groot-Ammers XR 1Oosterbliek in Gorinchem
18 March 17:30Vridos HS 1 - Meteoor HS 2De Giessenhal in Giessenburg
25 March 14:30Meteoor HS 2 - Hou Stand HS 2Oosterbliek in Gorinchem
25 March 16:00Meteoor HS 1 - De Burgst Breda HS 4Oosterbliek in Gorinchem
31 March 20:30De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 - Meteoor HS 1D'n Dijck in Roosendaal
01 April 17:00Volley2B HS 3 - Meteoor HS 2De Ackers in Bergschenhoek
15 April 14:30Meteoor HS 2 - Volley Lek en IJssel HS 4Oosterbliek in Gorinchem
15 April 16:00Meteoor HS 1 - Podarwic HS 1Oosterbliek in Gorinchem