Heren 1

SpelersnaamRugnummer
Jasper Cornet1
Daan Bos2
Anton Broere3
Ruben Weck4
Daniël Vonk5
Brian Groenenberg6
Rick Bruurmijn7
Timon Wijnne8
Mart van Haaften9

Teaminformatie

Trainer: Leen Macleane

Training

Trainingsavond: Donderdag
Locatie: Oosterbliek
Trainingstijd: 20:30 – 22:15

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31 October 15:15Meteoor HS 1 - DVO HS 1Oosterbliek in Gorinchem
07 November 16:00AVVA HS 2 - Meteoor HS 1Het Spant in Ameide
14 November 14:30Meteoor HS 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 5Oosterbliek in Gorinchem
21 November 16:15Meteoor HS 1 - WHV HS 1Oosterbliek in Gorinchem
27 November 19:45Vridos HS 1 - Meteoor HS 1De Giessenhal in Giessenburg
12 December 16:00Meteoor HS 1 - SNA HS 2Oosterbliek in Gorinchem
15 January 21:15Sliedrecht Sport HS 7 - Meteoor HS 1De Basis in Sliedrecht
30 January 17:15Meteoor HS 1 - AVVA HS 3Oosterbliek in Gorinchem
13 February 17:15DVO HS 1 - Meteoor HS 1Het Paradijs in Oud-beijerland
27 February 17:00Meteoor HS 1 - AVVA HS 2Oosterbliek in Gorinchem
12 March 20:00VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Meteoor HS 1De Reiger in Groot-ammers
20 March 15:00WHV HS 1 - Meteoor HS 1De Wiel in Asperen
03 April 17:00Meteoor HS 1 - Vridos HS 1Oosterbliek in Gorinchem
10 April 19:30SNA HS 2 - Meteoor HS 1De Spil in Bleskensgraaf ca
17 April 17:00Meteoor HS 1 - Vollido HS 4Oosterbliek in Gorinchem

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultaten
15 October 21:00VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Meteoor HS 13-1
10 October 14:00AVVA HS 3 - Meteoor HS 13-1
03 October 16:00Meteoor HS 1 - Sliedrecht Sport HS 74-0
25 September 20:30Vollido HS 4 - Meteoor HS 10-4
19 September 14:00Atak'55 HS 5 - Meteoor HS 12-3
11 September 20:30OKK '70 HS 3 - Meteoor HS 13-0
05 September 15:15Meteoor HS 1 - Volley Lek en IJssel HS 43-0

Stand

#TeamGPWV+-
1SNA HS 2313112315257
2AVVA HS 2313102296231
3Meteoor HS 131193272239
4AVVA HS 33975265263
5Sliedrecht Sport HS 73866266272
6Vridos HS 13657250262
7VC WIK Groot-Ammers HS 53449291307
8DVO HS 12336189201
9WHV HS 12336189213
10Vollido HS 430012212300